Indywidualnie realizowane projekty wnętrz w zakresie realizacji pod klucz

Profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych to domena warszawskiej firmy ZEN. Jest to miejsce, w jakim opłaca się złożyć projekt, bo szybko można będzie przekonać się, że zatrudnieni w tym miejscu architekci wnętrz bardzo dobrze znają się na własnej pracy. Nie tylko zrobią wszystko zgodnie z zasadami, lecz też zachowają kreatywność.

Eksperci mają niemałe doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe projekty można sprawdzać na ich stronie www. Można na przykład zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, czy części wspólnych apartamentów. Wyspecjalizowany projektant wnętrz ma na uwadze to, aby każdy projekt pozostawał innowacyjny.

Zleceniodawca w trakcie pierwszej rozmowy musi szczegółowo opowiedzieć, na czym mu zależy oraz jaka z grup docelowych będzie robiła użytek z jego lokalu. Na takiej bazie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D albo zaprezentowany jako wirtualny spacer 360 stopni. Technika wirtualnej rzeczywistości daje sposobność na przyglądanie się z bliska zaproponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzegać wszystkie detale konkretnej inwestycji.

Taka koncepcja pozwoli również na wprowadzenie zmian różnego rodzaju, żeby wszystko było spójne. Z uwagi na to też architekci mogą jeszcze bardziej rozumieć, na czym zależy zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą skorzystać klienci z całej Polski. ZEN ma doświadczenie w pracy zdalnej, dlatego można zdecydować się nie tylko na zrobienie projektu, lecz też na usługę zrobienia mebli na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami w kraju a także z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje szansę na kompletne wyposażenie domu. Elementy umeblowania będą zrobione z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i okażą się trwałe przez długi czas.