Wakacje w Mechelinkach jako propozycja udanego odpoczynku nad Morzem Bałtyckim

Wakacje w Mechelinkach to propozycja doskonałego odpoczynku nad polskim morzem. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zapewniony, jeśli zarezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miejscowość między drogą do Gdyni oraz Redy. Nieduży kurort w pobliżu większych miejscowości to idealny kompromis dla wielu turystów.

W urokliwej miejscowości można na plaży oglądać wywodzące się z Kaszub kutry rybackie. Opłaca się też odwiedzić Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miejscowości można wyszukać sporo obiektów gastronomicznych. Apartament Mechelinki usytuowany przy ulicy Regatowej, nad samym morzem. Odległość do plaży z pięknym molo to jedynie cztery minuty. W miejscowości tej można odwiedzić Torpedownię, czyli zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Warto także zobaczyć punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co ważne, Mechelinki można rezerwować nie tylko w trakcie sezonu, lecz przez cały rok. Można w takim razie w tym miejscu spędzić Boże Narodzenie, Sylwestra, ferie lub najzwyczajniej cieszyć się świeżym powietrzem w ciągu całego roku. Ekskluzywny apartament nadaje się jednocześnie na krótsze, jak i dłuższe pobyty, gdyż jest kompleksowo wyposażony. Na witrynie internetowej umieszczony jest dokładny opis dostępnych atrakcji w Trójmieście i opcje spędzenia urlopu.

Dużo wiadomości udzielają właściciele mieszkania. Dane kontaktowe to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Komfortowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez turystów. Miejsce to rekomendowane jest dla dużej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj mieszkać nawet 6 osób. To  świetna opcja dla osób, które nie lubią spędzać urlopu w dużych kurortach. Dobrze będzie się tym zasugerować, gdy ma się dokładnie takie oczekiwania.