Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST

Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST powodują, że konsumenci chętnie go nabywają. W głównej mierze, tynki akrylowe jest uodporniony na wpływ warunków pogodowych. Jest to także wyrób elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalność tynku akrylowego to kolejny powód zachęcający do kupna. Oznacza, że tynk może być użyty na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne oraz imponująca kolorystyka powodują, że klienci z chęcią kupują ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji od razu gotowej do wykorzystania, co powoduje, iż jego nałożenie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na podstawie nowoczesnych technologii. W związku z tym nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią obeznać na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. U producenta tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Klienci mogą zapoznać się z opisem na stronie. Do ich dyspozycji zostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu. Skuteczność i szybka aplikacja są dowodem na to, że opłaca się wybrać taki konkretny preparat. W jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku zostanie umieszczony.