Wykorzystanie akumulatorów żelowych dystrybuowanych w sklepie COMSYSTEM

Atuty akumulatorów żelowych HAZE, jakie dystrybuuje marka COMSYSTEM są spore. Wszystkie wyroby, jakie można dostać w punkcie sprzedaży importera projektowane są na podstawie nowoczesnych technologii. To gwarantuje wysoki stopień jakości i powtarzalności w obrębie parametrów kompletnych monobloków. Firma HAZE wdraża wysokie standardy jakości, wobec czego nie ma ryzyka, że kupiony
akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nie będzie działać jak trzeba.

Wysoka jakość oraz godne uwagi cechy eksploatacyjne powodują, że oferowane akumulatory mają wszechstronne wykorzystanie, są niezawodne i mogą być zastosowane w wielu dyscyplinach techniki. Baterie te wykorzystuje się na przykład w: UPS, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach i wielu innych dyscyplinach. Akumulatory żelowe opierają się na technologii, w której elektrolit umieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W taki sposób wypełniona jest przestrzeń międzyelektrodowa i zlikwidowana jest opcja wycieku elektrolitu z uszkodzonego mechanicznie akumulatora. Ulepszona jest także moc maksymalna akumulatora, ze względu na niższą wartość wydajności takiej budowli.

Akumulatory żelowe mogą zostać zastosowane na równi w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w wykorzystaniu stacjonarnym i w instalacjach solarnych. Ich spore zalety to: wyeliminowanie pozycji pionowej w trakcie działania, wyeliminowanie potrzeby uzupełniania elektrolitu, brak wycieków elektrolitu, podwyższona odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia i wibracje, a także samorozładowanie. Dlatego opłaca się sprawdzać, co jest w punkcie sprzedaży dostępne i decydować się na dany model, w zgodzie z zastosowaniem jakie się dla niego przewidziało. Oferowana jest sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać atrakcyjnych obniżek. Produkty te spełnią wymagania konsumentów, gdyż odpowiadają normie ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.